Als De Klok Van Arnemuiden - De Havenzangers - Het Allerbeste Van

De Havenzangers. Ik Zie 'n Pils De Havenzangers. M'n Eigen Feessie De Havenzangers. Mijn Beste Vrienden De Havenzangers. Oh Mona! Eigen gedichten.

Eigen verhalen. Eigen liedjes. Open menu Zoek. Als de klok van Arnemuiden H van Boekholt - Vond je dit een nuttige review? Tracklist 1. Daar bij de waterkant 2. Aan het strand stil en verlaten 3. Oh heideroosje 4. Ik zie 'n pils 5. Greetje uit de polder 6. Kumba la rumba 7.

Ik mag de Havenzangers graag horen! Eric Vaanholt. Artiest en : De Havenzangers. Reviews Schrijf een review. Aantal reviews: 2. Sorteer op: Meest behulpzame Meeste sterren Minste sterren Nieuwste. Vond je dit een nuttige review? Wednesday 23 October Thursday 24 October Friday 25 October Saturday 26 October Sunday 27 October Monday 28 October Tuesday 29 October Wednesday 30 October Thursday 31 October Friday 1 November Saturday 2 November Sunday 3 November Monday 4 November Tuesday 5 November Wednesday 6 November Thursday 7 November Friday 8 November Saturday 9 November Sunday 10 November Monday 11 November Tuesday 12 November Wednesday 13 November Thursday 14 November Friday 15 November Saturday 16 November Sunday 17 November Monday 18 November Tuesday 19 November Wednesday 20 November Thursday 21 November Friday 22 November Saturday 23 November Sunday 24 November Monday 25 November Tuesday 26 November Wednesday 27 November Thursday 28 November Friday 29 November Saturday 30 November Sunday 1 December Monday 2 December Tuesday 3 December Wednesday 4 December Thursday 5 December

View credits, reviews, tracks and shop for the CD release of Het Allerbeste Van on Discogs.

6 thoughts on “Als De Klok Van Arnemuiden - De Havenzangers - Het Allerbeste Van

  1. Allerbeste Van De Havenzangers. Ga naar zoeken Ga naar hoofdinhoud. lekker winkelen zonder zorgen. Gratis verzending vanaf 20,- Bezorging dezelfde dag, 's avonds of in het weekend* Gratis retourneren Select Ontdek het nu voor 9,99 p.j. Zoek je product In welke categorie? /5(2).
  2. De Havenzangers werden opgericht in als voortzetting van het Elmondo Combo () uit Arnhem met o.a. Henk Pleket en Frans van Londen. Aanvankelijk waren zij gespecialiseerd in oud-Hollandse zeemansliedjes. De band is vooral in het Nederlandse schnabbelcircuit bekend, maar heeft eind jaren tachtig ook in de Verenigde Staten en Canada getoerd.
  3. View credits, reviews, tracks and shop for the CD release of De Havenzangers on Discogs.4/4(1).
  4. Als de klok van Arnemuiden Welkom thuis voor ons zal luiden Wordt de vreugde soms vermengd met droefenis Als een schip op zee gebleven is Wend het roer, wij komen thuis gevaren Rijk was de buit maar lang en zwaar de nacht Land in zicht en onze ogen staren Naar de kust die lokkend op ons wacht Als de klok van Arnemuiden Welkom thuis voor ons zal.
  5. Wanneer zij zeker weten dat een ander er al succes mee heeft gehad, gaan zij het opnemen. Allemaal inkoppers dus. Helaas, zijn ALTIJD de orginele uitvoeringen beter! Havenzangers zijn toch een beetje de Peppi en Kokkie van de Nederlandse feestmuziek. Wie ECHTE feestmuziek wil, koopt cd's van Rowwen Heze, Normaal, WC experience, BZB enzovoorts/5(2).
  6. Overview of all albums from De Havenzangers. Close this message. This site uses cookies. For more information, follow this reggae.shakalkreemalaramaralsarana.infoinfo you can read more about which cookies we place, and why and which possible '3rd-party' cookies can be added.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *